OFERTA KONTAKT STRONA GŁÓWNA
 

Kim jesteśmy? (in english)

            Informatyką zajmujemy się od wczesnych lat 80-tych, czyli od momentu pojawienia się w Polsce technologii mikrokomputerowych. W swoich doświadczeniach posiadamy pracę z systemami o różnej skali: od pojedynczych, prostych komputerów realizujących dedykowane zadania, poprzez niewielkie sieci, grupy robocze, aż do dużych i skomplikowanych intersieci, łączących oddziały firm w całej Polsce, na instalacjach węzłów sieci Internet kończąc. Na początku lat 90-tych w kręgu naszych zainteresowań znalazł się Internet. Nasi specjaliści tworzyli kompletne rozwiązania pierwszych korporacyjnych ośrodków internetowych. Przez kilka kolejnych lat (do roku 1999) zajmowaliśmy się również tworzeniem oraz rozwijaniem struktury WWW wspomnianych węzłów.

Od listopada 2000 roku funkcjonujemy na rynku ogólnopolskim jako NiM - Studio Technik Komputerowych.

W sierpniu 2014 podjęliśmy decyzję aby podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem ze znacznie szerszą gamą zainteresowanych firm. Wraz z naszymi współpracownikami i partnerami oferujemy profesjonalne usługi z branży BI/Big Data, jako niezależna firma konsultingowa. Współpracujemy z dużymi, międzynarodowymi organizacjami oraz agencjami, kontynujemy także wsparcie dla naszych klientów o mniejszej skali.

Działając jako klaster certyfikowanych oraz doświadczonych specjalistów jesteśmy w pełni przekonani, że mamy podstawy by zaoferować wiedzę, efektywność oraz elastyczność w najwyższej jakości, we właściwym czasie i za rozsądną cenę.

W ramach naszej działalności proponujemy:
-          doradztwo IT, ze szczególnym uwzględnieniem BI oraz Big Data 
-          pomoc w ocenie potrzeb w zakresie IT
-          pośrednictwo w realizacji projektów dot. infrastruktury IT
-          kreowanie komercyjnych serwisów WWW
-          administracja powierzonymi zasobami
-          rozwiązywanie bieżących problemów z infrastrukturą IT
-          instalacja oraz konfiguracja nowych elementów infrastruktury
-          sprzedaż sprzętu i oprogramowania na zamówienie